O firmie

Na początku była wspólna pasja… Pasja polegająca na niezliczonych wyprawach wędkarskich, poznawaniu nowych łowisk, wymianie cennych doświadczeń i spędzaniu długich godzin na wspominaniu dawnych, dobrych czasów, jakże odmiennych od dzisiejszych.

Tak, od tej pasji wszystko się zaczęło. To ona pewnego dnia zaprowadziła nas nad brzeg Dunajca, to ona pozwoliła nam uwierzyć w nasze marzenia o wspólnym interesie, w coś, co moglibyśmy stworzyć razem od podstaw, zgodnie z autorskim pomysłem i naszymi oczekiwaniami.

Niedługo potem obaj zostaliśmy szczęśliwymi ojcami. Wspólne hobby, marzenia o biznesie oraz cudowny czas bycia rodzicem sprawiły, że zrodził się pomysł… Potem wstępne zarysy profilu firmy, pierwsze projekty… i tak, z początkiem 2012 roku powstała nasza firma – GABY od imion naszych córek.

W naszej ofercie znajdą Państwo autorskie projekty, coś, czego w dzisiejszym świecie, zalanym tandetą, jest coraz mniej, coś wyjątkowego… Od dziś nasze dzieci, nasze sympatie i my sami możemy cieszyć się widokiem pięknych ryb w każdym miejscu. Są to unikatowe gadżety jakże inne od tych dostępnych na wszystkich sklepowych półkach i straganach, coś czego jeszcze nie było, a trzeba pamiętać, że to nie kolejny pluszowy miś, kolejna zakręcona owieczka tylko wykonane z najwyższą starannością maskotki – RYBY.

Wszystkie produkty są wykonywane w całości w Polsce.